Мер Бердянська знову пообіцяв перевірити підприємства на видачу зарплати в конвертах

02.11.2017 · 10:11 · Просмотров - 1205

Міський голова Володимир Чепурний вже декілька разів за період своєї каденції анонсує проведення масштабних перевірок на підприємствах, установах та організаціях на видачу заробітної платні в конвертах

З такими гучними заявами мер виступав в перші місяці своєї роботи в якості міського голови, однак дієвих результатів цих перевірок оприлюднено не було. В черговий раз свою ініціативу Володимир Чепурний озвучив мешканцям мікрорайону “Скловолокно”. Відповідаючи на запитання про тіньову зарплату на підприємствах зі сфери впливу народного депутата Олександра Пономарьова, мер закликав утриматись від прямих обвинувачень, допоки ці слова не будуть підтверджені фактами.

Чепурной Владимир

- На превеликий жаль, на деяких підприємствах продовжують виплачувати зарплату в конвертах. Ми створили спеціальну службу, яка буде займатись цим питанням. Обвинувачувати ж когось в таких діях, неправильно. Спочатку необхідно зафіксувати такі факти. Взагалі, у нас дуже багато підприємців, які в літній період не оформлюють своїх працівників і працюють під чорним прапором, - прокоментував запитання Володимир Чепурний.

Продовжуємо чекати на неймовірне і шокуюче викриття тих, про кого знають у всьому місті.
Новости Бердянска
вчера, 8 августа, среда
7 августа, вторник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Концерт Пётр Чёрный & Олег Верд
Концерт Пётр Чёрный & Олег Верд

 11 Августа

 20:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

80 - 250 UAH

#СиСиКе4
#СиСиКе4

 10 - 11 Августа

 Пляж "Малибу" АКЗ

Комедия "Мужики не танцуют стриптиз"
Комедия "Мужики не танцуют стриптиз"

 14 Августа

 20:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

100 - 200 UAH

Подробная афиша