Володимир Чепурний відзвітував перед мешканцями АКЗ-РТС

Євген Гнибіда - Бердянск 24
08.11.2017 · 08:15 · Просмотров - 1393

У вівторок ввечері, в актовій залі ЗОШ №7 міський голова провів третю по рахунку звітну зустріч з мешканцями міста. Володимир Чепурний розповів про досягнення в місті та здобутки влади безпосередньо в мікрорайонах АКЗ та РТС.

Міський голова детально зупинився на основних видах робіт, які були виконані в мікрорайонах АКЗ та РТС. В першу чергу йшлося про освітні установи. На ремонт дитячого садочку №37 «Пізнайко» було виділено близько 400 тисяч гривень. Замінено вікна, закінчується монтаж сонячних батарей. В дитсадку №25 «Ромашка» - з міського бюджету виділено 200 тисяч гривень. На потреби школи №7 – виділено 300 тисяч гривень. В наступному році влада обіцяє замінити вікна на металопластикові. В ЗОШ №13 – вже замінено всі 114 вікон, школу обрано як майданчик для реалізації програми з інклюзивної освіти. Капітальний ремонт буде продовжено в наступному році. Загальний курс міської влади – переведення міських шкіл на індивідуальні котельні.

За кошти Громадського бюджету облаштовано майданчик поблизу клубу «Зоряний». Проводився капітальний та поточний ремонт тротуарів та доріг – відремонтовано вул. Бахчисарайську, в рамках поточного ремонту відновлено 1330 м.кв. асфальтного покриття в обох мікрорайонах. Капітально відремонтовано вул. Медову загальною вартістю 900 тисяч гривень.

Надавалась підтримка ОСББ, на 2018 рік мер пообіцяв приділити максимум уваги зонам відпочинку та ремонту доріг і тротуарів.

В своїх питаннях мешканці висловили багато дорікань на якість роботи КП «Бердянськводоканал», наголошували на необхідності ремонту внутрішньо дворових територій, відновлення зовнішнього освітлення, просили мера сприяння у вирішенню комунальних проблем мешканців гуртожитку по Верещагіна, 10. Мешканці, які прийшли на зустріч також попрохали мера сприяти у налагодженні якісного патрулювання правоохоронцями в мікрорайоні, адже ввечері дитячі майданчики перетворюються в «розливайки» під відкритим небом для пристрасних поціновувачів оковитої.

Володимир Чепурний наголосив, що всі питання, які пролунали на зустрічі будуть проаналізовані належним чином.

Читайте нас в TelegramМагазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх