В минулому році медики нарахували 400 постраждалих від укусів тварин

13.03.2018 · 14:23 · Просмотров - 1088

Статистику озвучив депутат міської ради Євген Георгієв на засідання Дня депутата в контексті обговорення Програми по регулюванню чисельності безпритульних тварин на 2018-й рік.

Представники організації по захисту тварин закликали депутатів міської ради почути їх аргументи стосовно порушення законодавства під час укладання угоди з харківською фірмою по вилову безпритульних тварин. Активісти закликали мера та депутатів відкласти цю програму і обговорити проблему на засіданні круглого столу. Цю ініціативу підтримали депутати з Опозиційного блоку.

Євген Георгієв висловився проти такого підходу і зазначив, що за його даними в минулому році в Бердянську зафіксовано 400 постраждалих від укусів тварин, а за 2 місяці поточного року вже зафіксовано 80 укусів. Після уточнення активістів, Євген Георгієв наголосив, що ця цифра загальна і стосується як домашніх, так і безпритульних тварин.

Заступник міського голови Григорій Горячов заявив, що в минулі року виловом тварин в Бердянську займалась організація Валентини Мамай і за три роки її фірма з міського бюджету отримала близько 400-сот тисяч гривень, однак ситуація в місті лише погіршилась. На це Валентина Мамай парирувала, що цих коштів недостатньо для розв'язання проблеми і наголосила, що в цьому році на вилов лише 200 тварин передбачається більше 1-го мільйона гривень. За її словами її організація може за 900 тисяч гривень комплексно вирішити проблему.

Після тривалої дискусії було ухвалено рішення провести круглий стіл із представниками громадських організацій в середу, 14-го березня, після чого розглянути програму на сесії міськради. 
Новости Бердянска
15 мая, пятница
14 мая, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
100 грн в подарок за каждые 500 грн в чеке
100 грн в подарок за каждые 500 грн в чеке

 11 - 22 Мая

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Подробная афиша