В Бердянському порту пройшов День відкритих дверей

30.06.2018 · 14:16 · Просмотров - 3218

До Дня працівників морського та річкового флоту в Бердянському порту організували День відкритих дверей, святковий концерт та солодкі гостинці.

В цьому році порт Бердянськ відзначає 188 років від дня заснування. Традиційно День народження порту та професійне свято бердянські портовики відзначають одночасно. В цьому році на площі перед управлінням ДП БМТП відбувся святковий концерт на якому зі словами привітань до портовиків звернулись в.о. директора Бердянського морського торговельного порту Олександр Трощенков, начальник Бердянської філії АМПУ Олександр Барчан, голова профспілкового комітету Василь Гривко, заступник міського голови Юлія Дойнова та депутат Володимир Безверхий.

Грамотами профільного міністерства, адміністрації БМТП та АМПУ, подяками міського голови виступаючі відзначали кращих працівників двох державних підприємств.

Портовики підготували для гостей одразу декілька приємних сюрпризів — чай та морозиво, а також можливість відвідати територію стратегічного підприємства. Навантажувальна
Новости Бердянска
сегодня, 16 августа, пятница

Все новости Бердянска