Бердянські підприємства завдали шкоди державі на 50 мільйонів гривень

По материалам пресс-службы полиции
05.07.2018 · 10:51 · Просмотров - 6049

Поліцейські спільно зі співробітниками СБУ області припинили незаконну діяльність злочинного угрупування, яке організувало схему незаконного промислу з вилову живих біоресурсів, під час нерестової заборони в Азовському морі та Каховському водосховищі.


Слідчі СУ ГУНП в Запорізькій області, в рамках розслідування кримінального провадження відкритого за ознаками ч. 2 ст.249 (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) та ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України, встановили, що керівники декількох Бердянських підприємств, використовуючи своє службове становище, з метою одержання неправоморіної вигоди, діючи за попередньою змовою, організували схему незаконного промислу з вилову живих біоресурсів, під час нерестової заборони в Азовському морі та Каховському водосховищі. Посадовці надавали дозволи приватним підприємствам на вилов живих біоресурсів начебто для проведення дослідження, насправді ж здійснювали незаконний промисел.

3 та 4 липня слідчими СУ ГУНП в Запорізькій області, оперативниками СБУ в Запорізькій області, із залученням спецпідрозділу «КОРД», під процесуальним керівництвом прокуратури області, у складських приміщеннях зазначених підприємств проведено санкціоновані обшуку, під час яких виявлено та вилучено близько 500 тон риби та рибної продукції.

Також обшуки проведено на плавзасобах, що належать підприємствам. За попередніми даними, шкода завдана державі від незаконної діяльності становить близько 50 млн. грн.

Наразі триває досудове розслідування. Встановлюється все коло осіб причетне до незаконної діяльності.

Підтримати Brd24Новини БРДька
16 марта, четверг
15 марта, среда
14 марта, вторник
12 марта, воскресенье
10 марта, пятница

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх