В Бердянську припинили чергове браконьєрство під виглядом «наукового лову»

По материалам пресс-службы полиции
18.08.2018 · 10:21 · Просмотров - 2721

Під виглядом науково-дослідних робіт правопорушники здійснювали лов бичку у промислових масштабах. У «браконьєрів» було вилучено понад 5 тонн риби.

У зв’язку із масовим нерестом риби, зокрема бичка,  промисловий вилов дозволено лише у певний період часу. Проте, суб’єкти господарювання знаходять методи та засоби для того, щоб продовжити вилов риби пропри існуючі заборони. Задля цього використовують корумповані зв’язки у профільних державних установах.

Так, оперативниками управління захисту економіки у Запорізькій області Нацполіції було встановлено, що риболовні підприємства, прикриваючи злочинну діяльність офіційними документами, отриманими від державного Інституту, здійснювали вилов морської риби.

Відповідно документів приватним судновласники проводили науково-дослідні роботи, так званий науковий вилов риби, але насправді займалися безконтрольним виловом риби. При цьому, кількість водних біоресурсів, яка щодня виловлювалась, значно перевищувала необхідні обсяги для наукових досліджень.

У межах кримінального провадження оперативники обласного УЗЕ та слідчі Бердянського відділу поліції на одному з суден приватного підприємця вилучили понад 2 тонни щойно виловленого бичка, а на складі у м. Бердянськ – понад 3 тонни.

Під час досудового розслідування буде з’ясовуватися причетність до вказаних правопорушень і посадових осіб профільного відомства, які надали необхідну дозвільну документацію на вилов біоресурсів вищезазначеним суб’єктам господарювання.

Санкція ст. 249 (незаконне зайняття рибним промислом) КК України передбачає покарання у вигляді штрафу або обмеження волі на строк до трьох років.
Новости Бердянска
сегодня, 5 ноября, понедельник
вчера, 4 ноября, воскресенье
2 ноября, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Акция «Вызов пиву»
Акция «Вызов пиву»

 30 Октября - 06 Ноября

 Шмидт и Ко (ул. Морская (бывш. Мазина), 3)

Ужастики 2: Беспокойный Хеллоуин
Ужастики 2: Беспокойный Хеллоуин

 01 - 07 Ноября

 11:45, 13:35, 17:45

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Хэллоуин
Хэллоуин

 01 - 07 Ноября

 15:10, 19:15

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

DZIDZIO первый раз
DZIDZIO первый раз

 01 - 07 Ноября

 21:15

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Подробная афиша