Бердянці завоювали п’ять золотих нагород на Кубку Запорізької області з пауерліфтингу

25.10.2018 · 10:03 · Просмотров - 650

В Мелітополі 21 жовтня пауерліфтери виборювали першість у класичному та екіпірувальному дивізіоні, а також змагались в окремому виді пауерліфтингу – жим лежачи.

Бердянськ представляли атлети ФОК «Водник» та СК «Арена» тренерів МСУ Руслана Літуса та ЗМСУ Сергія Певнєва. Спортсмени змагались у кожній програмі кубку Запорізької області з пауерліфтингу та показали чудові результати. Так чемпіонами у своїх вагових категоріях у класичному пауерліфтингу стали КМСУ Полтавець Сергій (в/к до 83 кг) із результатом 605 кг у сумі триборства та МСУ Шитик Олександр (в/к до 93 кг) із сумою 645 кг. В абсолютній першості (відношення показаного результату до особистої ваги спортсмена) серед чоловіків у класичному пауерліфтингу Сергій Полтавець посів ІІ місце, Олександр Шитик став чемпіоном із кращим коефіцієнтом.

В екіпірувальному дивізіоні першість виборював вихованець ФОК «Водник», студент І курсу факультету фізичного виховання Круглік Артем. Артем також став чемпіоном у в/к до 83 кг із результатом 675 кг у сумі триборства і виявився кращим в абсолютній першості. Артем Круглік включений до складу збірної команди Запорізької області серед юніорів, яка буде змагатись в грудні місяці на Кубку України в Коломиї.

В жимі лежачи було два представника – Охріменко Андрій (СК «Арена») та Байов Олександр (ФОК «Водник»). Чоловіки також стали переможцями Кубку Запорізької області з класичного жиму лежачи у своїх вагових категоріях. Олександр Байов (в/к до 77 кг) встановив свій особистий рекорд, вижавши штангу вагою 152,5 кг, а Охріменко Андрій у в/к до 93 кг зафіксував штангу вагою 190 кг. Також в абсолютній першості Байов Олександр посів ІІІ місце, Андрій Охріменко став чемпіоном із кращим коефіцієнтом.
Новости Бердянска
сегодня, 10 апреля, среда
вчера, 9 апреля, вторник

Все новости Бердянска