Підряд з берегоукріплення на Лісках віддали без конкурсу

По материалам Наші гроші
06.11.2018 · 09:38 · Просмотров - 1438

В ОДА заради Прозапаса збільшили вартість берегоукріплення вдвічі і віддали підряд йому без конкурсу

Департамент капітального будівництва Запорізької ОДА 29 жовтня уклав угоду з ТОВ “Корнер сервіс” на будівництво берегоукріпляючих споруд по вул. Приморській у Бердянську вартістю 8,19 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Фірма до кінця 2019 року має замінити бетонні блоки, влаштувати підпірні стінки з коробчастих габіонів, обробити металеві конструкції, встановити бортові камені, влаштувати піщану берегову лінію, тощо.

Угоду було укладено без проведення конкурсних процедур і з огляду на це вартість матеріалів невідома. Підставою для переговорної процедури стало скасування двох попередніх відкритих торгів, бо на них не подався жоден учасник. Для проведення переговорної процедури у цьому випадку закон передбачає, що предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики не повинні відрізнятися від неуспішних відкритих торгів. Водночас, обмежень по ціни не має. При цьому, очікувана вартість робіт на двох скасованих відкритих торгах через неподання жодної пропозиції була 4,02 млн грн, а для переговорної процедури очікувану вартість збільшили до 8,19 млн грн. Вже після цього провели успішні переговори з “Корнер сервіс” і уклали з фірмою угоду.

Минулого року також двічі проводили відкриті торги на ці роботи очікуваною вартістю 4,01 млн грн. На кожен тендер подавалося троє учасників і під час аукціону вартість робіт знижували до 3,6 млн. грн. Втім, всі пропозиції відхиляли через невідповідність умовам документації. “Корнер сервіс” жодного разу на подавалося.

ТОВ “Корнер сервіс” належить Олені Вертепній та Валерію Прозапасу. Останній був учасником АТО, є громадським активістом і значився помічником Юрія Ружина, депутата Запорізької обласної ради від фракції “Радикальна партія Олега Ляшка”.

Нагадаємо, у 2016 році цей же Департамент (тоді управління) капітального будівництва Запорізької ОДА замовляв “Корнер сервіс”  додаткових робіт з ремонту будівлі обласної філармонії вартістю 23,51 млн грн. При цьому, Валерій Прозапас похвалився в соціальних мережах виконаними роботами, обумовлених цим договором, за кілька місяців до підписання договору.
Новости Бердянска
вчера, 20 апреля, суббота
19 апреля, пятница
18 апреля, четверг

Все новости Бердянска