В’ячеслав Аброськін повідомив нові факти щодо підготовки вбивства Віталія Олешко

По материалам Громадського
27.12.2018 · 16:17 · Просмотров - 3244

У Дніпрі затримали ще 4-х осіб, які, за даними слідства, виїжджали у Бердянськ за півмісяця до вбивства Віталія Олешка.

«Затримані є мешканцями Дніпра, колишні учасники антитерористичної операції, входили до складу батальйону «Торнадо» на 14-й, 15-й рік, після — звільнилися і проживали в місті Дніпро», — сказав Аброськін.

Також, за словами начальника кримінальної поліції, підозрювані входили до складу злочинного угруповання Дніпра, яким керує 37-річний Віктор Власюк, якого наразі розшукують.

«До складу цього формування входило порядку 10 осіб. На теперішній час місцеперебування керівника цього угруповання не встановлено, він розшукується. Розшукується в рамках іншого кримінального провадження, оголошений в міждержавний розшук і тривають активні оперативно-розшукові заходи з метою встановлення його місцеперебування», — додав Аброськін.

Також він зазначив, що з цього угруповання на сьогодні у Дніпрі затримали ще 4-х осіб, які, за даними слідства, виїжджали у Бердянськ за півмісяця до вбивства Віталія Олешка. Вони організовували спостереження за ним і також готувалися скоїти злочин. Втім, через невідомі обставини — повернулися назад — і до Бердянська виїхала інша група у складі Артема Матюшина, Миколи Ломаки, Олександра Обухова та Максима Володимиренкова. Саме друга група, за версією слідчих, і вбили Олешка.

Також, за словами В’ячеслава Аброськіна, наразі справу вбивства Віталія Олешка спрямували до головного слідчого управління. Туди її відправили разом зі справою про розбійний напад у Дніпрі, який скоїв Віктор Власюк.

Ймовірно, ці справи об’єднають в єдине кримінальне провадження і вести справу буде головне слідче управління. Наразі поліція продовжує шукати інших замовників злочину щодо вбивства Віталія Олешка.

Все новости по убийству Виталия Олешко читайте здесь - Убийство Сармата
Новости Бердянска
вчера, 31 мая, воскресенье
30 мая, суббота
29 мая, пятница
28 мая, четверг

Все новости Бердянска