Платити по-новому: Виконком затвердив нові тарифи «Тепломережі»

15.01.2019 · 16:59 · Просмотров - 3394

Нові тарифи на послуги «Тепломережі» вступають в силу з 1-го лютого. Незважаючи на цілий ряд зауважень громадськості, виконком затвердив підвищення вартості теплопостачання для населення та організацій різних форм власності

Сенсації не відбулось. В питаннях тарифоутворення, не зважаючи про який вид послуг йдеться, виконком систематично ігнорує пропозиції громадськості і займає сторону ініціаторів перегляду тарифів. Так трапилось і на засіданні виконавчого комітету від 15-го січня. Члени виконкому затвердили підвищення вартості теплопостачання для населення з 39 грн. 58 коп. до 48 грн. 25 коп. за квадратний метр. Нові тарифи вступають в силу з 1-го лютого поточного року.

Громадські активісти Володимир Звягільський та Вадим Скорик навели цілий ряд прикладів, де саме порушено процедуру та, які виявлено недоліки при розрахунку тарифу. Більше того, як зазначив Звягільській виявлені ним порушення та недоліки озвучувались на засіданнях спеціальної комісії, яка була створена для вивчення обґрунтованості підвищення тарифів, однак жоден з наведених фактів не було враховано.

Одним з головних аргументів чиновників мерії була відповідь, що процедура пройшла обговорення і комісія затвердила обґрунтованість наданих «Тепломережею» тарифів. Окремо активісти зазначили, що з порушеннями пройшли і громадські слухання, на що і юрист «Тепломережі», і юристи виконкому наголосили, що за новою процедурою затвердження тарифів взагалі не вимагається проведення громадських слухань.

Тривале емоційне обговорення завершилось одноголосним затвердженням нових тарифів. Володимир Звягільській заявив, що дане рішення оскаржить в суді і обов'язково доб'ється відміни проголосованого проекту в судовому порядку.

Зміни в законодавстві про передачу повноважень місцевим органам влади із затвердження тарифів позбавило місцевих чиновників можливості виправдовуватися за непомірно високу вартість комунальних послуг за рахунок НКРЕ. Відтепер міська влада несе повну юридичну і політичну відповідальність за ухвалені тарифні рішення.

Тэги: тарифыНовости Бердянска
сегодня, 17 февраля, воскресенье
вчера, 16 февраля, суббота
15 февраля, пятница
14 февраля, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Смертельный лабиринт
Смертельный лабиринт

 14 - 20 Февраля

 15:00, 18:00

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Крути 1918
Крути 1918

 14 - 20 Февраля

 10:00

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Счастливый день смерти 2
Счастливый день смерти 2

 14 - 20 Февраля

 16:50, 19:50

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Громкая связь
Громкая связь

 14 - 20 Февраля

 21:40

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Подробная афиша