За фактом порушення санітарних норм у розважальному центрі Бердянська відкрито кримінальне провадження

По материалам пресс-службы полиции
24.01.2019 · 15:17 · Просмотров - 2838

Внаслідок порушення санітарних правил та норм в розважальному центрі Бердянська, за медичною допомогою звернулось семеро дітей. Відкрито кримінальне провадження. Поліцією встановлюються усі обставини інциденту.

21 січня до чергової частини Бердянського відділу поліції надійшло повідомлення про захворювання дітей після відвідування розважального закладу «Джамп Сіті».

В ході проведення досудового розслідування, встановлено, що з 17 по 23 січня, до лікарні за медичною допомогою звернулися семеро дітей віком від 4 до 10 років.

Також встановлено, що в період з 17 по 19 січня в розважальному закладі було допущено порушення санітарних правил та норм, встановлених з метою запобігання інфекційним захворюванням. Вказана інформація підтверджується завідуючим Бердянського міськрайонного відділу Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України».

Наразі відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України. Вживаються відповідні протиепідемічні заходи та перевірки. Триває досудове розслідування.

Співробітники поліції звертаються до громадян, якщо Ви або ваші діти, в період з 17 по 19 січня, захворіли після відвідування розважального закладу «Джамп Сіті», просимо звернутися до Бердянського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області (слідчий - Уляна Іотова, кабінет 227) або за телефоном «102».
Новости Бердянска
сегодня, 10 января, пятница
вчера, 9 января, четверг
8 января, среда

Все новости Бердянска