Спеліокамера, поле для міні-гольфу, спортмайданчики, сквери — в ДОТ “Червона гвоздика” озвучили плани на поточний рік

12.02.2019 · 16:27 · Просмотров - 963

Продовження модернізації дитячо-оздоровчого центру “Червона гвоздика” - пріоритетне завдання комунальної установи на 2019 рік. В оновлення матеріально-технічної бази планується інвестувати 2 мільйони гривень.

На засіданні виконавчого комітету затверджено бізнес-план ДОТ “Червона гвоздика”. Згідно з документом, в поточному році планується відкрити нову спеліокамеру (після завершення робіт в закладі функціонуватиме дві спеліокамери), збудувати поле для міні гольфу, відкрити нові спортивні майданчики та сквер.

Окрім означених проектів, планується відремонтувати їдальню, замінити двері та вікна, провести капітальний ремонт в корпусах. Всього заклад розрахований на прийом 627 дітлахів. Середня вартість однієї путівки становить 10 тисяч гривень. В 2019-му році чистий прибуток заплановано отримати в розмірі 1-го мільйону гривень. Відрахування до бюджету мають скласти 3,7 мільйона гривень.

За підсумками 2018-го року в оновлення матеріально-технічної бази вкладено 3 мільйони гривень. Всі роботи виконуються за рахунок закладу.
Новости Бердянска
вчера, 18 апреля, суббота
17 апреля, пятница
16 апреля, четверг

Все новости Бердянска