Чотири удари ножем в груди і 300 гривень здобичі: подробиці вбивства таксиста в Бердянську

По материалам пресс-службы прокуратуры
04.03.2019 · 12:34 · Просмотров - 6682

Бердянською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом скоєння розбійного нападу та умисного вбивства

Відтак, що 26 лютого 2019 року приблизно в 16 годин, перебуваючи в салоні автомобіля Honda Civic по пр. Східний в м. Бердянськ Запорізької області, Щ. діючи умисно, з метою заволодіння чужим майном, напав на водія вказаного автомобіля Б. та застосовуючи до нього насильство, небезпечне для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, наніс власнику автомобіля чотири удари ножем в передню та задню поверхні грудної клітини, спричинивши потерпілому колото-різанні поранення, в тому числі одиночне проникаюче сліпе колото-різане поранення задньої поверхні грудної клітини з ушкодженням лівої легені, яке кваліфікується як тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння.

В процесі розбійного нападу  Щ. перебуваючи в салоні автомобіля Honda Civic діючи з метою умисного вбивства з корисливих мотивів, наніс водію даного автомобіля удари ножем в грудну клітину спричинивши, в результаті яких настала смерть потерпілого на місці злочину.

Під час розбійного нападу, Щ. заволодів належним потерпілому Б. гаманцем та грошовими коштами в сумі 300 гривень.

Зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.187, п.6 ч.2 ст.115 КК України.

Наразі досудове розслідування триває.

Прокурор Бердянської
місцевої прокуратури
радник юстиції

Геннадій Вікторович Фомін
Новости Бердянска
сегодня, 4 октября, пятница
вчера, 3 октября, четверг
2 октября, среда

Все новости Бердянска