Минув місяць, а перспективи відновлення плитки поблизу колій на набережній стали ще більш туманними

07.03.2019 · 16:56 · Просмотров - 1154

Рівно місяць тому Володимир Чепурний характеризував проблему із відновленням плитки на набережній. Як виявилось на черговій сесії міської ради перспективи вирішення проблеми туманні.

Роботи із заміни залізничної колії по вул. Горького завершились ще навесні минулого року. Залізничники не відновили пошкоджену плитку. Проблема актуальна до сьогодні і перспективи її вирішення не озвучуються.

Ситуація, насправді, неоднозначна. Дійсно, міська влада не може спрямувати кошти на відновлення плиточного покриття, адже офіційно прилегла ділянка до залізничної колії відноситься до Придніпровської філії Укрзалізниці. В разі проведення робіт за кошти місцевого бюджету, до чиновників можуть з'явитись запитання про нецільове використання бюджету.

Ці пояснення лунали майже рік тому, коли і були завершені роботи залізничниками. За понівечену набережну міська влада неодноразово отримувала “на горіхи” від журналістів, які не є не є членами “корпорації”, однак шквал критики зі ЗМІ, мешканців та гостей міста не сприяли вирішенню проблеми.

На черговій сесії міської ради депутат Віталій Байдала поцікавився у міського голови, чи є варіанти вирішення питання? Депутат запропонував спрямувати на ці потреби кошти бюджету і, за його словами, вже і підприємці готові фінансово посприяти, щоб набережну все ж відремонтували до сезону.

Міський голова Володимир Чепурний погодився, що це серйозна проблема для курортного Бердянська і повідомив, що даним питанням займається Григорій Горячов...

Чепурной Владимир

Горячов зараз займається цим питанням. Звісно, це велика проблема. Місце, куди приходять відпочити наші мешканці та гості міста з такими проблемами... - відповів на запитання депутата Володимир Чепурний.

Відповідь, дуже розмита, тож, схоже, що перспективи відновлення плиточного покриття на вулиці Горького залишаються туманними.
Новости Бердянска
сегодня, 2 июля, вторник
вчера, 1 июля, понедельник
30 июня, воскресенье
29 июня, суббота
28 июня, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Мистецтво та море без кордонів
Мистецтво та море без кордонів

 29 Июня - 02 Июля

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

Люди в черном 2019
Люди в черном 2019

 27 Июня - 03 Июля

 13:20, 15:30, 17:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Та еще парочка
Та еще парочка

 27 Июня - 03 Июля

 19:25

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Секреты домашних животных - 2
Секреты домашних животных - 2

 27 Июня - 03 Июля

 10:00; 11:40, 13:50

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

70 UAH

Подробная афиша