В Бердянську знову зросли тарифи на комунальні послуги

Євген Гнибіда - Бердянск 24
13.03.2019 · 09:03 · Просмотров - 5373

Чергове підвищення тарифів затвердив виконавчий комітет на плановому засіданні. За новими розрахунками бердянці сплачуватимуть послуги КП “Бердянськекотранс” та КК “Коменерго”.


Так, згідно рішення виконавчого комітету, тарифи для комунального підприємства “Бердянськекотранс” встановлено на рівні 83,37 грн. Зростання на 5 грн 26 коп. - попередній тариф 83,51 грн. Тариф керуючої компанії “Коменерго” зростає майже в два рази — з 49,04 грн. до 82,61 грн. В мерії акцентували увагу, що в останнє тариф на послуги керуючої компанії підвищувався в 2014-му році.

Відзначимо, що на попередній сесії міської ради затверджено результати конкурсу на послуги з вивезення сміття, переможцем якого визначено КП “Бердянськекотранс”. Результати конкурсу оскаржуються в суді. Приватні підприємці, які надають аналогічні послуги за нижчою ціною переконані, що влада порушила антимонопольне законодавство. Однак, до рішення суду всі мешканці, яким наразі надаються послуги комунальною службою, будуть сплачувати за новим тарифом.

Також нагадаємо, на початку 2019-го року КП “Бердянськекотранс” мав намір підвищити тариф на 20% і довести його до 100 гривень за кубічний метр сміття. Схоже, що тиск підприємців та обурення громадськості змусили переглянути розрахунки комунальників в сторону зменшення.

Тэги: тарифыОстанні новини Бердянська
сегодня, 10 августа, четверг
вчера, 9 августа, среда
8 августа, вторник
7 августа, понедельник
5 августа, суббота
4 августа, пятница

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх