Перевізнику маршруту №8 погрожують розірванням договору

13.03.2019 · 16:44 · Просмотров - 1608

В мерії відбулось засідання комісії з питань міського пасажирського транспорту, на якому перевізнику на маршруті №8 поставили ультиматум — ліквідувати всі недоліки транспортних засобів до 1-го травня.

Як повідомила начальник транспортного відділу Ірина Удовиченко на маршруті №8 виявлено серйозні недоліки — розірвані пасажирські сидіння, розбите лобове скло, пошарпаний салон та незадовільний зовнішній вигляд. Ліквідувати вказані недоліки підприємець має до 1-го травня. В інакшому випадку з ним буде розірвано договір на право надання послуг з пасажирських перевезень.

Як пояснив сам перевізник, виною незадовільному стану його транспортних засобів — неякісні дороги та необрізані дерева, які шкарябають фарбу авто. Після суперечки з чиновниками, підприємець пообіцяв ліквідувати вказані недоліки.

Крім того, на заяву цього ж перевізника, комісія ухвалила рішення, створити робочу групу для аналізу доцільності зміни руху маршруту №8. З відповідною ініціативою виступив підприємець. Результати роботи та висновки комісії будуть оприлюднені згодом.
Новости Бердянска
вчера, 6 июня, четверг
5 июня, среда

Все новости Бердянска