Туберкульоз у працівника дитячого сада: медична книжка виявилася підробленою

По материалам Бердянской прокуратуры
20.03.2019 · 13:09 · Просмотров - 4667

Бердянською місцевою прокуратурою Запорізької області здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч.2 ст.358 КК України за фактом підроблення документу

В грудні 2017 року, знаходячись у службовому кабінеті в Комунальній установі Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання», медичний реєстратор госпрозрахункового відділення з надання платних послуг населенню КУ БМР «Бердянське ТМО», діючи умисно, не маючи законних підстав, здійснила підроблення офіційного документу - «Особової медичної книжки», в яку внесла завідомо неправдиві відомості про результати дослідження на туберкульоз. А саме, не маючи на те підстав, вказала, що особа обстежена, не має патології легень, тобто є здоровою.

В результаті незаконних дій медичного працівника, особа, що як пізніше з’ясувалася була хвора на туберкульоз, працевлаштувалася на посаду інструктора з фізичного виховання в дошкільний навчальний заклад (дитячий садок).

Наразі досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні закінчено, 20.03.2019 обвинувальний акт з додатками направлено для розгляду до Бердянського міськрайонного суду.

 

Прокурор Бердянської місцевої
прокуратури Запорізької області
молодший радник юстиції Валентина Миколаївна Ємельяненко
Новости Бердянска
сегодня, 8 июля, понедельник
вчера, 7 июля, воскресенье
6 июля, суббота
5 июля, пятница

Все новости Бердянска