Туберкульоз у працівника дитячого сада: медична книжка виявилася підробленою

По материалам Бердянской прокуратуры
20.03.2019 · 13:09 · Просмотров - 4641

Бердянською місцевою прокуратурою Запорізької області здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч.2 ст.358 КК України за фактом підроблення документу

В грудні 2017 року, знаходячись у службовому кабінеті в Комунальній установі Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання», медичний реєстратор госпрозрахункового відділення з надання платних послуг населенню КУ БМР «Бердянське ТМО», діючи умисно, не маючи законних підстав, здійснила підроблення офіційного документу - «Особової медичної книжки», в яку внесла завідомо неправдиві відомості про результати дослідження на туберкульоз. А саме, не маючи на те підстав, вказала, що особа обстежена, не має патології легень, тобто є здоровою.

В результаті незаконних дій медичного працівника, особа, що як пізніше з’ясувалася була хвора на туберкульоз, працевлаштувалася на посаду інструктора з фізичного виховання в дошкільний навчальний заклад (дитячий садок).

Наразі досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні закінчено, 20.03.2019 обвинувальний акт з додатками направлено для розгляду до Бердянського міськрайонного суду.

 

Прокурор Бердянської місцевої
прокуратури Запорізької області
молодший радник юстиції Валентина Миколаївна Ємельяненко
Новости Бердянска
вчера, 21 апреля, воскресенье
20 апреля, суббота
19 апреля, пятница
18 апреля, четверг

Все новости Бердянска