Прохідну Бердянського порту було «заміновано»

По материалам пресс-службы БМТП
20.03.2019 · 13:25 · Просмотров - 2648

Служба безпеки України спільно з ДП «БМТП» сьогодні, 20 березня, провели навчання в Бердянському порту

Бердянський порт відноситься до об'єктів критичної інфраструктури, виведення з ладу або руйнування яких може мати вплив на національну безпеку і оборону, природне середовище, призвести до значних матеріальних та фінансових збитків, людських жертв

20 березня Служба безпеки України спільно з адміністрацією ДП “БМТП” провели навчання — перевірялась оперативність реакції правоохоронців, рятувальників та організації евакуації портовиків на повідомлення про замінування адміністративної будівлі підприємства.

На прохідній до підприємства було закладено два пакети з умовною вибухівкою. Отримавши повідомлення, персонал управління ДП “БМТП” було евакуйовано через запасний вихід. Квартал, довкола порту, було оточено співробітниками поліції, які і встановлювали походження умовних вибухових пристроїв. Співробітники Бердянського міськрайонного управління Головного управління ДСНС України оперативно відреагували на сигнал і вчасно прибули на місце пригоди.

Проведені навчання продемонстрували готовність відповідних служб оперативно відреагувати на ймовірну терористичну загрозу в Бердянському порту. За результатами експерименту визначено напрямки вдосконалення взаємодії правоохоронних органів, системи оповіщення порту щодо загроз терористичних актів.
Новости Бердянска
вчера, 13 июля, суббота
12 июля, пятница
11 июля, четверг

Все новости Бердянска