До виборів 10 днів, а в окружній комісії пристрасті вже вирують

21.03.2019 · 10:06 · Просмотров - 1743

Засідання окружної комісії від 20-го березня відзначилось рядом суперечок, взаємних звинувачень та відвертої недовіри. Частина членів комісії гостро засудила рішення голови Олега Новікова оскаржити рішення Запорізького окружного адміністративного суду.

Нагадаємо, 17 березня Запорізький окружний адміністративний суд визнав протиправною та скасував Постанову комісії тервиборчкому №78 “Про затвердження складу дільничних виборчих комісій та розподілу невикористаних квот”. Тоді Бердянська окружна комісія не зареєструвала кандидатури до дільничних комісій двох кандидатів в Президенти. Дане рішення голова комісії Олег Новіков оскаржив в апеляції. Ряд членів комісії обурило таке рішення голови, адже дане питання було ухвалено одноосібно без розгляду на засіданні комісії.

На засіданні 20-го березня комісія розглянула 10 питань, однак дана тема стала основною для палкої дискусії. Частина членів комісії висловила претензії голові з приводу його одноосібного рішення, без голосування на комісії, оскаржити рішення суду. Пропонувалась навіть поставити дане питання на голосування, щоб визначити позицію комісії з приводу даного питання. На голосування цю пропозицію так і не винесли, мотивувавши тим, що справа вже розглядається в суді і тепер залишається дочекатись рішення апеляції. Як стало відомо в ході дискусії, витрати на оскарження Запорізького окружного адміністративного суду покрив голова комісії за власний кошт...

Після тривалих суперечок ряд членів комісії висловили побажання, що в подальшому комісію будуть інформувати про всі події, які стосуються організації та проведення виборів в 78 виборчому окрузі. Завершили засідання закликом залишити осторонь попередні непорозуміння і в майбутньому працювати чесно, відкрито та прозоро.

Тэги: выборы 2019Новости Бердянска
Ближайшие события
Drag Racing
Drag Racing

 13 Июля

 с 12:00

 Аэропорт

100 UAH

Спектр жизни
Спектр жизни

 13 Июля

 18:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

ТРИ ПО ЦЕНЕ ДВУХ
ТРИ ПО ЦЕНЕ ДВУХ

 29 Июня - 14 Июля

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Люди в черном 2019
Люди в черном 2019

 11 - 17 Июля

 16:50

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Подробная афиша