У Бердянська є шанс стати містом-партнером проекту "Інтегрований розвиток міст в Україні"

По материалам пресс-службы исполкома
12.04.2019 · 13:10 · Просмотров - 795

11 квітня у рамках відбору потенційних міст-партнерів на 2019-2023 роки до проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» Бердянськ відвідали представники Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH для обговорення подальших напрямів співпраці та визначення можливих сфер співробітництва у ІІ фазі вищезазначеного Проекту.

Із експертами оцінювальної місії ІІ фази проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» Іріс Гляйхманн та Сімоном Бьолєром зустрілися заступники міського голови Оксана Дєєва та Григорій Горячов, керуюча справами виконкому Ольга Кочубей і начальники відділів та управлінь виконкому.

Замовником проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» виступають Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку (BMZ) та Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO). Виконавець проекту — німецька урядова компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Даний Проект прагне покращити умови життя населення українських міст, підготувати їх до місцевого самоврядування шляхом їх підтримки в застосуванні підходів інтегрованого розвитку міст у відповідності з європейськими принципами і цінностями.

Деева Оксана

“Нам дуже приємно, що саме Бердянськ ви обрали потенційним містом-партнером ІІ фази проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні». Розуміємо, що у разі обрання Бердянська партнером ми отримаємо суттєвий поштовх для розвитку і закладемо фундамент стратегічного інтегрованого розвитку міста на перспективу. Ми зацікавлені та сподіваємося на подальшу співпрацю. Наше місто відкрите та готове працювати для забезпечення інтегрованого розвитку”, - вітаючи гостей відзначила заступник міського голови Оксана Дєєва.

Експерт оцінювальної місії ІІ фази проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» Іріс Гляйхманн подякувала за теплий прийом та відзначила, що вони із Сімоном Бьолєром є частиною команди оціночної місії другої фази проекту, яка має розпочатися у листопаді 2019 року. Останні 10 днів вони мандрують містами, які на даний момент є партнерами проекту, а також відвідують міста, які можуть стати потенційним партнерами. Цей проект фінансується Німецьким та Швейцарським урядом та буде працювати наступні 4 роки. “Ми їздимо по містам, дізнаємося, що їм ще потрібно. У минулі роки основним напрямком співпраці був розвиток Стратегії інтегрованого розвитку у шести містах партнерах. Усі вони вже затвердили Стратегії інтегрованого розвитку та почали займатися реалізацією проектів у рамках цієї Стратегії. Одним із питань є також організація роботи в адміністраціях, щоб вона була у рамках цього інтегрованого підходу”, - відзначила Іріс Гляйхманн.

Під час зустрічі присутні обговорювали стратегічні пріоритети розвитку міста, досвід співпраці з іншими містами, розглянули Стратегію розвитку та План економічного розвитку Бердянська, обговорили співпрацю із комітетами мікрорайонів та громадськістю тощо.

Експерт оцінювальної місії ІІ фази проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» Сімон Бьолєр повідомив, що їх місія буде завершена цієї суботи. “Ми підготуємо для партнерів, які фінансують цей проект, відповідь про те, кого ми вважаємо потенційним партнером виходячи з критеріїв. Ми будемо підтримувати зв’язок із Бердянськом. І я впевнений, що у рамках цього проекту чи іншого у вашого міста є потенціал”, - відзначив Сімон Бьолєр.
Новости Бердянска
вчера, 1 июня, понедельник
31 мая, воскресенье
30 мая, суббота
29 мая, пятница

Все новости Бердянска

Бери від природи максимум!
Бери від природи максимум!

 25 Мая - 08 Июня

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Подробная афиша