В Бердянську збільшили обсяги фінансування на вилов собак. Депутати та громадськість не відчувають ефекту

17.05.2019 · 09:19 · Просмотров - 467

На чергову сесію міської ради виноситься проект рішення про збільшення обсягів фінансування програми з коригування чисельності безпритульних тварин. Пропонується додатково на вилов та утримання собак виділити 380 тисяч гривень.

Так, на вилов безпритульних тварин планується виділити 190 тисяч гривень і стільки ж на їх утримання. Всього обсяг річного фінансування за даною програмою складе 1,1 мільйона гривень.

Присутні на засіданні планово-бюджетної комісії активісти поцікавились у заступника мера Григорія Горячова та членів комісії, чи відчувають вони ефект від запроваджених заходів, на які з міського бюджету виділяються сотні тисяч гривень?

Григорій Горячов наголосив, що в мерії відзначають суттєве скорочення заявок мешканців на вилов тварин, навіть в порівнянні з лютим-березнем поточного року. Якщо раніше впродовж тижня могло надійти 10 і більше заявок, то сьогодні їх кількість в середньому скоротилась до 3-4. На думку чиновника, це прояв ефективності заходів, які сьогодні запроваджуються.

Присутніх в залі така відповідь не задовольнила. Не задовольнила вона і депутатів. Зокрема, голова комісії Ірина Попова підкреслила, що розділяє думку громадськості, адже на власні очі спостерігає в різних частинах міста зграї тварин. В підсумку, виділення додаткових коштів депутати підтримали, однак запитання про ефективність освоєння бюджетних асигнувань залишились.
Новости Бердянска
12 июня, пятница
11 июня, четверг
10 июня, среда

Все новости Бердянска