Провести аудит «Бердянськводоканалу». Створити наглядові ради — результат тиску громадськості

23.05.2019 · 12:35 · Просмотров - 1816

На черговій сесії міської ради відбулось емоційне обговорення перспектив затвердження нового тарифу на водопостачання та водовідведення на 2020 рік. На затвердження вимог громади — влада не пішла, натомість було досягнуто компроміс.

Перед початком чергової сесії міської ради, залу засідань вщент заповнили мешканці міста, які прийшли домагатись виконання резолюції, затвердженої на мітингу 21-го червня. Детальніше — в нашому попередньому матеріалі.

Міський голова і депутати відстояли Олександра Македонського

Вимоги громади з приводу звільнення або відсторонення Олександра Македонського з посади директора КП “Бердянськводоканал” не були виконані. Емоційна і напружена дискусія між представниками громади і міською владою завершилась ухваленням компромісного рішення — провести аудит з приводу нового тарифу на воду на 2020 рік; створити наглядові ради на комунальних підприємствах, відповідно до чинного законодавства; не підвищувати тариф до завершення аудиту.

Без підвищення заробітної платні співробітники “Бердянськводоканалу” погрожують страйком

В ході обговорення перспективи затвердження нових тарифів на воду та водовідведення ряд співробітників “Бердянськводоканалу”, разом з головою профспілкового комітету підприємства заявили про необхідність підвищення тарифу. Фахівці наголошують, що в розрахунках закладено тарифи на електроенергію та інші носії, які систематично підвищуються на державному рівні. В тому, числі в основу розрахунків закладено і підвищення заробітної платні співробітників. На сьогодні, спеціалісти отримують зарплату на рівні мінімальної. В таких умовах працювати люди не хочуть, тому і заявляють про готовність проведення страйку.

На даний момент міський голова Володимир Чепурний запевнив, що до завершення аудиту процедура підвищення тарифу буде призупинена.Ближайшие события
Акция в Спортландии!
Акция в Спортландии!

 09 - 22 Ноября

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Мисс Бердянск 2019
Мисс Бердянск 2019

 24 Ноября

 18:00

 Ночной клуб РИО (г. Бердянск, ул.Шмидта, 1)

Подробная афиша