Ніна Матвієнко закликала жителів Більмака підтримати зміни

16.07.2019 · 17:21 · Просмотров - 1160

Легенда української пісні, народна артистка України Ніна Матвієнко продовжує проводити особисті зустрічі з жителями Бердянська і найближчих районів

Ніна Матвієнко закликала жителів Більмака підтримати зміни
На правах політичної реклами

Так, вчора разом з кандидатом у народні депутати України по 78 округу Юрієм Щукліним побувала в селищі міського типу Більмак, щоб поспілкуватися і підтримати людей, які незважаючи на всі труднощі, не опустили руки і налаштовані на рішучі зміни.

Під час теплої, душевної зустрічі Ніна Митрофанівна розповіла, що дуже любить і підтримує всю Україну, і зробить все, що в її силах, щоб в нашій країні нарешті відбулися істотні зміни. І закликала жителів об'єднати зусилля і не упустити шанс, тому що успіх змін залежить від кожного.

 - Любі мої! Насправді у нас не все так погано, як може здатися. Потрібно вірити в себе, відмовитися від усього, що не дає нам рости і розвиватися. Ми всі бажаємо змін на краще, ми всі хочемо, щоб в наших будинках було тепло і затишно, коли порядок радує очі і коли не соромно перед гостями і друзями. І ці зміни розпочнуться, коли ми всі зрозуміємо, що порядок потрібно навести в нашому будинку. І робити це з любов'ю до себе, і наших дітей, - зазначила народна артистка.

У свою чергу Юрій Щуклін подякував Ніні Матвієнко за приділений час і увагу жителям, а також підтримку його кандидатури на виборах на благодійній основі. Нагадаємо, що артистка познайомилася з Юрієм після свого концерту, який пройшов у м. Бердянську 7 липня. Тоді Матвієнко і прийняла рішення особисто проїхати по селах і віддалених районах Бердянська разом з Щукліним.

Юрий Щуклин

 - Ніна Митрофанівна, дякую Вам величезне за Вашу мудрість! Ви говорите дійсно правильні речі! Відродження наших районів, містечок і селищ дійсно в наших руках. Для цього кожен з нас повинен навести порядок у себе вдома, у дворі, районі. І, об'єднавшись разом, ми зробимо це! - підкреслив Юрій Щуклін.

Кандидат також подякував жителям Більмака за продуктивну зустріч, відкритість, активну громадянську позицію та бажання до змін.

Юрий Щуклин

 - Завдяки вам - активним і згуртованим громадянам - запорізький регіон дійсно відродиться, - запевнив він.

 

Матеріали, що публікуються з позначкою "На правах політичної реклами", відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з позицією редакції порталу
Новости Бердянска
12 июня, пятница
11 июня, четверг
10 июня, среда

Все новости Бердянска