На работу «Бердянськводоканалу» почали нарікати депутати

31.08.2019 · 11:37 · Просмотров - 2285

На засіданні планово-бюджетної комісії депутати висловили серйозне невдоволення рівнем організації роботи на комунальному підприємстві «Бердянськводоканал»

Так, голова комісії Ірина Попова, як користувач послуг водоканалу, обурилась роботою комунальників.

Попова Ирина

 - Давати показання лічильника спожитої води необхідно до 25-го числа кожного місяця. В серпні на ці дні випали вихідні. Я декілька днів намагалась додзвонитись, щоб передати показання – все безуспішно! Ми виділяємо мільйони на це підприємство, а налагодити нормальну роботу з прийому показань там не можуть. В котрий раз ми чуємо, що ведуться роботи з прийому даних через Вайбер. Так у меня запитання, скільки ще чекати? На підприємстві шалені черги… - заявила Ірина Попова.

Заступник міського голови Григорій Горячов, якому і адресувала своє невдоволення Ірина Попова, заявив, що підприємство звернулось до Укртелекому про відкриття багатоканальної телефонної лінії, щоб містянам було простіше додзвонитись. З приводу Вайберу – роботи тривають…

Крім того, депутат Олександр Свідло закликав Григорія Горячова, як представника влади, вплинути на комунальне підприємство, щоб його співробітники припинили вимагати від людей встановлювати лічильники.
Новости Бердянска
сегодня, 13 декабря, пятница

Все новости Бердянска