Суд не задовольнив вимогу «112 Україна» щодо скасування ліцензії

По матеріалам Громадського
03.10.2019 · 14:36 · переглядів - 198

Окружний адмінсуд Києва відмовився задовольнити вимогу телеканалу «112 Україна» зупинити рішення Нацради з питань телебачення та радіомовлення щодо скасування цифрової ліцензії каналу


Про це повідомили в прес-службі суду.

Позов до Нацради подали 5 компаній, які здійснюють цифрове мовлення під логотипом «112 Україна», вони вимагають визнати незаконним рішення Нацради про скасування ліцензій цих компаній.

У межах цього позову компанії подали заяву про забезпечення позову, а саме — зупинити рішення Нацради про скасування ліцензії. Суд розглянув цю заяву, але відмовив у задоволенні.

 - Розглянувши докази та доводи заявника щодо необхідності вжиття заходів забезпечення позову, суд прийшов до висновку, що не вбачає підстав для задоволення відповідної заяви. Наразі позивачами не надано суду достатніх доказів в обґрунтування заяви та належних доказів наявності очевидної небезпеки заподіяння шкоди їх правам, свободам та інтересам до ухвалення рішення у справі, — зазначили у прес-службі суду.

Нагадаємо, 26 вересня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення відмовилася продовжувати ліцензію телеканалу «112 Україна». Попри рішення Нацради, телеканал заявив, що буде продовжувати роботу. Також телеканал назвав дії Нацради «незаконними», а саму Нацраду — «нелегітимним органом влади».

У Нацраді також розповіли, де конкретно буде відсутнє цифрове мовлення «112 Україна» та коли його вимкнуть.

На рішення Нацради відреагували й в Офісі президента.

 - Офіс Президента стежить за ситуацією щодо телеканалу «112 Україна». Переконані, що свобода слова є невід’ємною частиною демократичної держави. Водночас усі мовники мають дотримуватися законодавства та умов ліцензії, — йдеться у повідомленні. 

В Офісі додали, що незабаром буде оновлено склад Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. 

 - Сподіваємося, що це допоможе унормувати ситуацію на телевізійному ринку відповідно до закону і базових принципів демократії, — додали у відомстві.

Партія «Опозиційна платформа — за життя» назвала позбавлення цифрової ліцензії телеканалу «112 Україна» «рейдерським захопленням», яке ініціювала нова українська влада і президент.Читайте далее

Новини за сьогодні

Статті
 
На початок