Нічого дивного… В Бердянську спочатку поклали асфальт, а потім згадали про люк

05.11.2019 · 17:01 · Просмотров - 2782

Мікрорайон АКЗ, вулиця Івана Богуна. Відрізок дороги відремонтували. Урочисто відкрили. Сюжет випустили. Кому треба подякували. А потім… розкрили щойно укладений асфальт для ремонту комунікацій.

Фактаж. В Бердянську спрямували 2,3 мільйони гривень державної субвенції на ремонт вулиці І. Богуна, що в мікрорайоні АКЗ. Один відрізок відремонтували і за участі представників депутатського корпусу під камери провладного телеканалу відкрили ділянку.

В залежному, так званому ЗМІ, цей факт детально описали.

скрин

5-го листопада, наступного дня після опублікованих переможних реляцій, ми також оглянули ділянку відремонтованої дороги. Виявилось, щойно укладену ділянку розкрили для облаштування комунікацій… Нічого дивного, коли ремонт реалізується нинішньою владною командою і «дружнім» підрядником.

В мерії підтвердили, що відремонтована ділянка – лише перший етап реконструкції. Залишається сподіватись, що після остаточного завершення робіт новоукладений асфальт не будуть розкривати для ремонту комунікацій, люки будуть укладені відповідно рівню дороги, а по центру проїзної частини не будуть утворюватись калюжі. Але, пам’ятаючи практику попередніх років, пригадаються слова Лесі Українки – «Без надії сподіваюсь»…
Новости Бердянска
сегодня, 5 декабря, четверг
вчера, 4 декабря, среда

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Скидка 50% на второй товар в чеке
Скидка 50% на второй товар в чеке

 23 Ноября - 08 Декабря

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Баскетбол
Баскетбол

 03 - 09 Декабря

 ДЮСШ (ул. Горбенко, 27)

Афиша с 5 по 11 декабря
Афиша с 5 по 11 декабря

 05 - 11 Декабря

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 80 до 90 грн. UAH

Подробная афиша