Бізнес на равликах: фермери з Новотроїцького Бердянського району, вирощують слимаків, яких вподобали італійці та іспанці

По материалам Бізнес - Схід
13.11.2019 · 15:33 · Просмотров - 2859

Підприємці з Приазов’я вирощують равликів та розвивають екотуризм

Скуштувати равликів за унікальною рецептурою та найдорожчу ікру в світі пропонує родина Мостових із селища Новотроїцьке Бердянського району.

Унікальний родинний бізнес Марина Мостова з чоловіком заснували у 2018 році. На равликовій фермі вони вирощують харчових слимаків за класничним французьким методом, а також грецьким та польським.

“Це новий бізнес для України. У нас дуже мало людей, які займаються цим та дуже мало інформації, практичних знань і все доводилось робити методом проб та помилок. Наші східні регіони більш засушливі, тому ми проробляємо свої методи вирощування”, - каже Марина Мостова.

равлики

Експортують запорізьких равликів до країн Європи, найбільше - до Іспанії та Італії. Скуштувати делікатеси з равликів можуть і українці - безпосередньо на фермі родини.

“Ми виготовляємо равликів по-бургундськи, які подаються з класичним бургундським, а також мексиканським соусом. У нас можна скуштувати найдорожчу ікру в світі, яка по своїм якостям превищує навіть ікру білуги. А також печінкові паштети з печінки равликів”, - розповідає фермерка.

На поживних слимаках сім’я планує розвивати в регіоні екотуризм.

“Ми розвиваємо бізнес екотуризму, запрошуємо всіх бажаючих до нас на екскурсію, - зазначає Марина. - На нашій фермі можна буде подивитися повний процес виведення равликів: від ікри до зрілого молюска. І ми плануємо подаватися на грантову підтримку для отримання необхідного обладнання”.

показывает улиток

Також підприємці Мостові об’єдналися разом з іншими равликовими фермерами у Всеукраїнську асоціацію виробників равликів “Eco Snail Group”. До асоціації входять ферми Києва, Дніпра та Запорізької області.

Одна з головних цілей фермерів - привити жителям України гастрономічний смак до делікатесів з молюсків.
Новости Бердянска
сегодня, 23 июля, четверг
вчера, 22 июля, среда
21 июля, вторник

Все новости Бердянска