Звернення виконкому БМР до суб'єктів господарювання щодо запобігання поширенню коронавірусу

По материалам прес-служби виконкому БМР
13.03.2020 · 14:52 · Просмотров - 1925

Виконавчий комітет Бердянської міської ради звертається до всіх суб'єктів господарювання з проханням призупинити до 03 квітня 2020 року діяльність розважальних закладів, дитячих атракціонів, ігрових зон, а також кінотеатрів, нічних клубів, ігрових та комп'ютерних клубів.

Відповідне рішення було ухвалено 12 березня постійною міською комісією з питань ТЕБ та НС щодо запобігання поширенню коронавірусу на території Бердянська. В Україні вже офіційно зареєстровано 3 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. На даний час в Запорізькій області та Бердянську немає випадків захворювання і всі карантинні заходи направлені на запобігання поширення цього вірусу. Наразі навчальні заклади міста на карантині, тож діти мають вільний час та можливо намагатимуться відвідувати розважальні заклади — дитячі атракціони, ігрові зони, кінотеатри тощо. Просимо з розумінням та відповідальністю поставитись до дотримання карантинних заходів.

Також необхідно посилити режим поточної дезінфекції в місцях масового скупчення людей (ринки, супермаркети, заклади громадського харчування) і забезпечити свої об’єкти належною кількістю дезінфікуючих засобів, дозаторами для дотримання заходів гігієни рук.

Звісно просимо захистити свій персонал, який працює безпосередньо у місцях з масовим скупченням людей, і забезпечити необхідною кількістю медичних масок та дотримуватися правил їх утилізації після використання.

Наголошуємо, всі ці посилені профілактичні заходи направлені на запобігання занесенню та ймовірного поширення коронавірусу в нашому місті.

Тэги: вірусНовости Бердянска
сегодня, 2 сентября, среда
вчера, 1 сентября, вторник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Блокбастер афиша с 27 августа по 2 сентября
Блокбастер афиша с 27 августа по 2 сентября

 27 августа - 02 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

от 40 до 70 UAH

Космос Фильмакс - афиша с 27 августа по 2 сентября
Космос Фильмакс - афиша с 27 августа по 2 сентября

 27 августа - 02 сентября

 10:10 - 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 50 до 70 UAH

Подробная афиша