Оперативна інформація щодо дотримання карантинних заходів у Бердянську

По материалам пресс-службы исполкома
16.03.2020 · 14:15 · Просмотров - 6891

Сьогодні, 16 березня, відбулася робоча нарада з представниками різних служб під керівництвом секретаря міської ради Олексія Холода щодо дотримання карантинних заходів, затверджених міською комісію з ТЕБ та НС 12 березня з метою попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) на території Бердянської міської об'єднаної територіальної громади, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, та загальної ситуації із захворюваності по місту.

Про ситуацію із рівня захворюваності доповіли заступник міського голови Юлія Дойнова та директор КНП "БТМО" Дмитро Єгоров.

Так, за минулий тиждень на ГРВІ захворіла 741 особа, з яких 239 дітей шкільного віку, на вихідних до лікарів звернулась 31 особа, з яких 5 дітей. У стаціонарі на 26 ліжках наразі на лікуванні перебуває 18 пацієнтів з пневмонією, двоє з яких потребують інтенсивної терапії. В суботу було самозвернення пацієнта щодо перевірки у зв'язку з повернення людини із країни карантинної зони. Пацієнта було ізольовано в інфекційному боксі, на основі позитивної динаміки, відсутності температури та результатів тесту, підозра на коронавірус не була підтверджена.

Як відзначили представники Бердянського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, сьогодні триває робота спеціалістів служби щодо інформування суб'єктів господарювання відносно необхідності дотримання карантинних заходів, прийнятих на міській комісії з ТЕБ та НС, наразі такі повідомлення особисто передаються до приватних навчальних закладів.

Тэги: вірусНовости Бердянска
сегодня, 15 мая, пятница
вчера, 14 мая, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
100 грн в подарок за каждые 500 грн в чеке
100 грн в подарок за каждые 500 грн в чеке

 11 - 22 Мая

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Подробная афиша