Україна відмовилася від великої приватизації на період кризи
В Україні не виставлятимуть на продаж обєкти великої приватизації, поки ситуація на світових фінансових ринках не покращиться.
Про це повідомив голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко.
- В умовах світової економічної турбулентності, спричиненою епідемією COVID-19, наразі приймаємо рішення утриматися від виставлення на приватизаційні аукціони об’єкти великої приватизації та державні підприємства до стабілізації ситуації на фінансових ринках, — заявив він.
Сенниченко додав, що підготовка великих державних компаній до приватизації продовжиться попри кризу та коронавірус: проводитимуться аудити, розробка маркетингових матеріалів для того, аби виставити державні підприємства на приватизацію одразу після завершення кризи.
Від малої приватизації держава на період кризи не відмовляється. В межах малої приватизації продають переважно різноманітні об’єкти та споруди, зокрема лазні, гаражі, занедбані будівлі, недобудовані споруди тощо.
- Як показує досвід попередніх кризових ситуацій, зокрема глобальної світової кризи 2008 та спаду економічної активності в Україні у 2014 році, українці, малий та середній бізнес охоче інвестують в об’єкти нерухомості. Мовою економічної теорії — приватизація це перетворення непродуктивних активів на продуктивні, — додав Сенниченко.
Раніше Сенниченко заявляв, що проведення приватизації не зупинятимуть, не зважаючи на карантин.
Від початку 2020 року Україна збільшила доходи від приватизації державних підприємств та майна у 6,3 раза у порівнянні з доходами за аналогічний період 2019 року.
Напередодні відбувся продаж державного підприємства «Київпассервіс», яке керує центральним автовокзалом столиці. Його продали за 230,9 мільйона гривень.
3 березня на приватизацію відправили 431 державне підприємство, серед яких Артемсіль (державний монополіст з виробництва солі в Україні). Загалом на приватизацію уряд передав близько 1000 держкомпаній.

- Сучасне аварійно-рятувальне об...
- SMEG - італійська майстерність...
- Понимание распространенных про...
- Выбираем оттенок тканевых роле...
- Арбитраж GAFTA: эффективное ре...
- Полезные аксессуары для смартф...
- Можно ли называть конопляные с...
- Стеклянные козырьки: оптимальн...
- 13-й тиждень вагітності: склад...
- Современные методы улучшения в...
- Стабилизаторы напряжения: виды...
- Кава: різновиди та вплив на зд...
- Огляд автомобіля Lexus NX 350H
- Роль якісного освітлення в інт...
- Новітні технології виробництва...
- Входные двери: важность, разли...
- Работа Стабилизатора Напряжени...
- Обогрев курятника инфракрасным...
- Мастопексия: до и после. Самый...