В Бердянську створюють пам'ятний знак бердянцям, які загинули за суверенітет України

20.05.2020 · 13:45 · Просмотров - 1491

Пам'ятний знак розташовуватиметься в районі меморіалу “Вічний вогонь” та пам'ятника воїнам Афганістану. Підготовчий етап робіт вже виконано.

У війні за суверенітет та незалежність України загинуло 13 бердянців: Станіслав Карачевський, Сергій Шерстньов, Сергій Синенко, Віталій Піддубний, Віктор Дев’яткін, Володимир Довганюк, Олег Щербань, Олег Семеновський, Юрій Коваль, Дмитро Чабанов, Віктор Нестеренко, Юрій Журавльов, Роман Чибінєєв.

Ініціаторами створення пам'ятного знаку Воїнам Бердянська, загиблим за суверенітет України виступив волонтерський центр “Захист”. Орієнтовна вартість реалізації проекту — 150-180 тисяч гривень. Наразі розроблено проект і виконано роботи із заливки фундаменту та укладенню тротуарної плитки.

На другому етапі з граніту виготовлятиметься сам пам'ятний знак, таблички і загальний монтаж. Важливість реалізації даної ініціативи для вшанування та увіковічування пам'яті наших земляків, які загинули на війні за незалежність України та для збереження національної пам'яті важко переоцінити.

Долучитись до створення пам'ятного знаку можуть всі охочі. Для завершення реалізації ініціативи оголошено збір коштів — всі небайдужі громадяни можуть зробити свій внесок, перерахувавши кошти на рахунок Приватбанку: 4149 6293 8464 2773

 
Новости Бердянска
вчера, 31 июля, пятница
30 июля, четверг

Все новости Бердянска