Через спалах коронавірусу Бердянськ може опинитись в «червоній зоні»

29.07.2020 · 16:14 · Просмотров - 10705

З 1-го серпня Бердянськ можуть повністю закрити

З 1-го серпня в Україні запроваджується нове поняття — зона карантину. В кожній області та населеному пункті вивчатимуться показники захворюваності і згідно них визначатиметься статус території - “червона зона” (запроваджується жорсткий карантин), “жовта” (часткове посилення карантинних обмежень), “зелена” (захворюваність на території не перевищує встановлені норми).

На засіданні комісії з ТЕБ та НС міський голова Володимир Чепурний закликав мешканців, гостей міста та суб'єктів господарювання неухильно дотримуватись карантинних обмежень. Через зростання кількості нових випадків коронавірусу з 1 серпня в Бердянську можуть запровадити жорсткий карантин і повністю закрити місто.

Чепурной Владимир

 - Я зараз звертаюсь до всіх мешканців, до наших гостей і до наших підприємців! Нам потрібно виконувати всього три правила — носити маски в громадському транспорті, в магазинах та на ринках. В закладах торгівлі дотримуватись обмежень. Ми повинні зробити все від нас залежне, щоб Бердянськ не повернувся в березень місяць, коли у нас все було закрито на карантин, - зазначив Володимир Чепурний.
Новости Бердянска
сегодня, 14 апреля, среда
вчера, 13 апреля, вторник

Все новости Бердянска

Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх