ЗАЗ розпочинає збірку автомобілів групи Renault для України

По материалам ЛІГА.Бізнес
10.09.2020 · 12:08 · Просмотров - 1212

Перед тим, як розпочати складання, ЗАЗ модернізував складальні лінії під міжнародні стандарти

Запорізький автомобільний завод починає збірку легкових автомобілів моделей Groupe Renault. Про це повідомила прес-служба компанії.

 - Проект реалізується на потужностях в Запоріжжі і стає сильною ознакою відродження автомобільної промисловості в Україні, - говориться в повідомленні.

Перед початком проекту ЗАЗ провів модернізацію складальних ліній, щоб відповідати міжнародним стандартам якості Groupe Renault.

На заводі розгорнута система Alliance Production Way, яка буде проводити контроль якості вироблених автомобілів.

 - Український ринок має для нас високий потенціал, завдяки своєму місцю розташування і зростаючому інтересу до нових автомобілів. Бренди "зроблено в Україні" будуть на тому ж рівні якості, що і продукція інших заводів групи Renault, - прокоментував керуючий директор Groupe Renault Export в регіоні Євразія Макс Міссана.

ЗАЗ належить корпорації УкрАвто Таріела Васадзе. З 2019 року завод не виробляє легкових автомобілів. У минулому році ЗАЗ випустив 151 легкий комерційний автомобіль Lanos Cargo, а також на замовлення були зроблені 15 автомобілів ЗАЗ С70101. Це автомобілі спецпризначення для виконання функцій пересувного мобільного офісу. Також на потужностях Запорізького заводу випускаються автобуси і вантажні автомобілі.

Читайте нас в Telegram


Читайте далее

Новости за сегодня

Статьи
На верх