Завтра в Бердянську проведуть "Історичний фестиваль"

По материалам Яка твоя історія?
16.09.2020 · 14:55 · Просмотров - 601

Участь у всіх активностях Історичного фестивалю є безкоштовною для всіх

Тож, що на вас чекає?

  • виставка унікальних ретро-фотографій;
  • лекції від провідних сучасних істориків ("жива" історія без прикрас та люстрацій на тему: "Міфи та реальність міського простору" та "Візуальний образ міста");
  • покази архівної кінохроніки Центрального кінофонофотоарху ім. Пшеничного;
  • захопливі ігри, унікальні квести та насичені воркшопи;
  • цікаві екскурсії ("Women on the Move" та "Фотоісторії освіти в Бердянську");
  • незабутня прогулянка на кораблі в акваторії Бердянської затоки.

Програма фестивалю

І це ще не все!

Однією з "родзинок" фестивалю стане гра "Монополія старого міста", що була розроблена командою проєкту "Яка твоя історія?" разом із командою освітнього проєкту "Догори Дриґом" спеціально для жителів Бердянська. До речі, на переможців чекають унікальні приємні подарунки. Вам точно сподобається

КОЛИ: 17 вересня, 16:00-21:00.

ДЕ: парк імені Шмідта.

Участь у всіх активностях Історичного фестивалю є безкоштовною для всіх.

Звертаємо вашу увагу! Історичний фестиваль буде проходити з дотриманням чинним карантинних норм. Тож, щиро прохаємо відвідувачів та відвідувачок віднестися до цього відповідально та в цілях безпеки особистого здоров’я мати з собою захисні маски. Зі свого боку ми, як організатори забезпечимо учасників та учасниць події захисними масками та антисептиками. Дякуємо за розуміння!

Тож, до скорої зустрічі на Історичному фестивалі! Давайте запалимо і відсвяткуємо цей День міста разом, досліджуючи його унікальну історію та відкриваючи нові горизонти.

Приходьте з родинами, з близькими, з друзями і самі переконайтеся в тому, що історія минулого може захоплювати і дивувати. Ви готові?

Подія "Історичний фестиваль" пройде в межах проекту "Яка твоя історія?", що реалізується громадською організацією "Запорізьке наукове товариство ім.Я.Новицького" за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Новости Бердянска
сегодня, 25 сентября, пятница
вчера, 24 сентября, четверг

Все новости Бердянска