В Бердянську за фактом підробки підписів у виборчій документації поліція відкрила кримінальне провадження

По материалам пресс-службы полиции
28.10.2020 · 14:59 · Просмотров - 4037

Правоохоронці в рамках досудового розслідування встановлюють все коло осіб, причетних до порушення виборчого законодавства

27 жовтня до Бердянського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області надійшло повідомлення, що голова дільничної виборчої комісії в приміщенні територіальної виборчої комісії підробив підписи членів комісії в протоколах підрахунку голосів, які в подальшому передав до ТВК.

Слідчим Бердянського відділу поліції за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 158-3 (Підробка або незаконне виготовлення виборчої документації, документації референдуму, використання або зберігання незаконно виготовленої чи підробленої виборчої документації, документації референдуму, а так само включення до виборчої документації чи документації референдуму завідомо недостовірних відомостей)
Кримінального кодексу України. Санкція за статтею передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років.

Встановлюється все коло осіб, причетних до порушення виборчого законодавства.

Тэги: выборы 2020Новости Бердянска
вчера, 7 января, четверг
6 января, среда
5 января, вторник

Все новости Бердянска

На верх