Бердянськ потопає в триколорах. Як святкують день росії в окупації?

Бердянськ 24
12.06.2024 · 12:43 · переглядів - 2138

Середина червня, головні вулиці та міські пляжі напівпорожні, тим часом окупанти святкують день росії

Бердянськ потопає в триколорах. Як святкують день росії в окупації?
А це точно "свято"? Вирази злочинця Сауленка та присутніх на його промові натякають на зворотнє. Джерело: z-пабліки

12 червня Бердянськ майорить триколорами. Ними супроводжуються пропагандистські заходи, їх роздають на вулицях.

Z-пабліки звітують, що в створеному окупаційною владою Азовському педуніверситеті розгорнули 25-метровий триколор. На заході псевдомер міста Олександр Сауленко цинічно розповідав про те, що росія багатонаціональна держава, де всі народи рівні. А ще країна миролюбива.

Росія не покидає обробку підростаючого покоління. В Бердянську партія «Єдина росія» провела велопробіг на міській набережній. Серед учасників, за інформацією пропагандистських медіа, студенти псевдоуніверситету, а також члени мілітаристських молодіжних та дитячих утворень «Движение Первых» і «Юг Молодой».

Водночас на вулицях перехожим роздавали російські прапори та морозиво.

Спочатку на вулиці роздавали, потім пішли по магазинах. От вони вітають зі святом, а ти дивишся на них і не знаєш як реагувати. Бо сказати, що на думці, страшно, а посміхатися та дякувати язик не повертається. Прапорці викину вдома, а морозиво просто неїстівне, воно одразу відправилося до урни, - розповів «Бердянськ 24» місцевий житель.

На подив сухий закон в цей день, на відміну від випускних та дня захисту дітей, введено не було. Невідомі в місцевих групах цікавляться, чи можна сьогодні купляти алкоголь. Відповідь: скільки завгодно та де завгодно, але до 17:00.
Останні новини Бердянська
вчора, 19 липень, п'ятниця 2024
18 липень, четвер 2024
17 липень, середа 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок