«Бути осторонь – це не про мене», - поліцейський із Бердянська Валерій Качуровський

Бердянськ 24
12.06.2024 · 11:10 · переглядів - 1617

Правоохоронець із 25-річним досвідом і батько двох дітей долучився до Сил оборони

«Бути осторонь – це не про мене», - поліцейський із Бердянська Валерій Качуровський
Валерій Качуровський разом з багатьма своїми бердянськими колегами, які не зрадили Україні, свого часу виїхав на підконтрольну територію. попереду - новий етап. Фото: Нацполіція

Бердянський поліцейський Валерій Качуровський чимало років присвятив роботі з дітьми. Вони й стали основним мотивацією змінити форму на військову. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції Запорізької області.

«В умовах війни робота поліцейських зосереджена не тільки на протидії кримінальному середовищу. Зараз у пріоритеті допомога мирному населенню, а особливо дітям. Вони – наше майбутнє, а ми повинні їх оберігати від жахіть, які приносить за собою збройна агресія та окупація. Тому прийняв тверде рішення долучитися до складу Сил безпеки та оборони для боротьби з російськими загарбниками», - цитують слова Валерія Качуровського.

Після повномасштабного вторгнення рашистів і окупації рідного Бердянська Валерій продовжив роботу на підконтрольній Україні території області. Звільнити захоплені ворогом території та повернути до мирного життя маленьких українців – головна мета досвідченого правоохоронця.
Останні новини Бердянська
вчора, 19 липень, п'ятниця 2024
18 липень, четвер 2024
17 липень, середа 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок