Депутат від ОПЗЖ Пономарьов – це містечковий царьок, який роками тримав у заручниках Бердянськ, - нардеп Єгор Чернєв

Бердянськ 24
25.07.2023 · 09:56 · переглядів - 2512

Пономарьов продовжує збирати реакції своїх колег по Верховній Раді. Один із найяскравіших коментарів дав ще один наш земляк у парламенті, представник «Слуги народу» Єгор Чернєв.Думку з приводу підозрюваного у державній зраді Єгор Чернєв висловив на персональній ФБ-сторінці:

«Чудова новина! СБУ вручила підозру у держзраді депутату від ОПЗЖ Пономарьову, який роками тримав мій рідний Бердянськ у заручниках.
Багато довгих місяців я колупав сбушників щодо цього персонажа, і ось вони, нарешті, зібрали необхідну доказову базу.
Це був типовий містечковий царьок, без волі якого у Бердянську не відбувалося нічого. Всі місцеві ЗМІ, бізнес та бандити працювали на нього. І будь-які спроби його усунути завершувалися нічим.

Він підозрюється у співпраці з росіянами під час окупації, постачанні їм пального і техніки для облаштування оборонних споруд. А після семи місяців в окупованому Бердянську він повернувся до Києва, де продовжив координувати підприємства, що працювали на ворога.

Я дуже непокоївся тим, що після звільнення Бердянська мафія Пономарьова, яка залишилася у місті, знову захопить там владу.
Але тепер, сподіваюся, цього вже не відбудеться, і Пономарьов поїде на 15 років відпочивати на нарах.
Очищуємо парламент від зрадників. А Бердянськ, нарешті, отримає шанс на нормальне майбутнє після звільнення», - написав Чернєв.
Останні новини Бердянська
сегодня, 23 ноября, четверг
вчера, 22 ноября, среда
21 ноября, вторник

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок