Держдепартамент США: Двері НАТО відкриті для України, але спочатку - реформи

По материалам ЛІГА.Новини
07.04.2021 · 08:56 · Просмотров - 1147

Адміністрація президента США Джо Байдена прихильна політиці відкритих дверей НАТО, але Україна повинна провести глибокі реформи, щоб відповідати стандартам альянсу

Держдепартамент США: Двері НАТО відкриті для України, але спочатку - реформи
Нед Прайс (Фото - скріншот відео прес-служби Держдепартаменту США)

Про це заявив представник Державного департаменту США Нед Прайс вчора, 6 квітня, під час брифінгу.

За словами Прайса, двері НАТО мають залишатися відкритими для претендентів, коли вони можуть виконувати зобов'язання членів альянсу і вносити свій вклад в безпеку в євроатлантичному регіоні. Він підкреслив, що США підтримують право кожної країни обирати, до якого договору або альянсу приєднуватися.

Прайс зазначив, що кандидати на вступ до НАТО повинні відповідати стандартам членства.

 - З цією метою ми продовжуємо закликати уряд України до здійснення глибоких, всеосяжних і своєчасних реформ, необхідних для побудови більш стабільної, демократичної, процвітаючої і вільної країни, - заявив Прайс.

Він підкреслив, що США продовжують підтримувати Україну в боротьбі з російською агресією і зазначив інтенсивні контакти між США і Україною в останні дні.

На питання, чи не хочуть в адміністрації Байдена прискорити процес зближення України з НАТО через те, що відбувається на кордонах з Росією, Прайс відповів, що США сподіваються на тісну співпрацю з Україною за всіма реформами, що проводяться повторив слова про підтримку політики відкритих дверей НАТО.Читайте далее

Новини за сьогодні

Статті
 
На верх