Комунальне підприємство замість тепломережі – процедура може зайняти до 6-ти місяців

Євген Гнибіда - Бердянск 24
28.12.2021 · 12:47 · Просмотров - 5105

В Бердянську продовжує працювати робоча група з визначення варіантів переходу від БПТМ до інших видів теплозабезпечення

Так, робочою групою опрацьовуватимуться паралельно два варіанти. Перший – створення комунального підприємства. І другий – обладнання в мікрорайонах міні-котелень. За інформацією юриста управління ЖКГ Наталі Сарабєєвої процедура отримання ліцензії з надання даного виду послуг населення відносно швидка – після звернення до Запорізької обласної державної адміністрації відповідь має бути надана впродовж 10 днів. В цілому збір даних, підготовка документів, роз’яснення Антимонопольного комітету і вихід на сесію міської ради може зайняти до 6-ти місяців.

Начальник відділу інвестиційної та міжнародної діяльності Інна Комарова зауважила, що після отримання результатів комплексного дослідження з визначення схеми теплопостачання буде зрозуміло, який з видів теплозабезпечення найбільш прийнятний для Бердянська: повне або часткове встановлення міні-котелень, обладнання котелень, які обслуговуватимуть окремо мікрорайони, функціонування окремого комунального підприємства або ж змішаний тип.

Заступник міського голови Василь Федосов наголосив, що рішення про утворення комунального підприємства має бути виваженим, щоб місто не отримало нову проблему по аналогії з «Бердянськводоканалом», коли міський бюджет змушений буде дотувати нову структурну одиницю.

До наступного засідання робочої групи, яке відбудеться вже в наступному році, профільні управління мерії систематизують інформацію про показники діяльності існуючих в місті міні-котелень на різних видах палива. Та буде надіслано офіційний запит до тепломережі про будинки, в яких кількість вже встановленого автономного опалення перевищує 50%.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
18 мая, среда
16 мая, понедельник
11 мая, среда
7 мая, суббота
29 апреля, пятница
27 апреля, среда
22 апреля, пятница
15 апреля, пятница

Все новости Бердянска


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх