КП «Міськсвітло» накопичує борги за електроенергію

21.04.2021 · 12:02 · Просмотров - 2285

Директор КП «Міськвітло» Валерій Горлов звернувся до міської влади з офіційним листом про необхідність виділення додатково 2,2 млн гривень для оплати електроенергії.

За словами керівника підприємства, затверджена в поточному році програма фінансування не покриває потреби «Міськсвітла» у зв’язку з цим виникла проблема з оплатою електроенергії. Звернення депутата розглянули на комісії з питань планування бюджету.

Профільний заступник міського голови Юрій Муха запропонував в межах програми перерозподілити 2,2 млн, і перенаправити їх на погашення платежів за електроенергію. Після затвердження показників виконання бюджету за підсумками першого півріччя повернутись до розгляду питання виділення додаткових асигнувань на «Міськсвітло».

Голова комісії з питань планування бюджету Микола Рудницький вніс пропозицію фінансовому управлінню та управлінню з питань житлово-комунального господарства проаналізувати можливість виділення зазначеної суми і проінформувати депутатів. Для цього комісія збереться на додаткове засідання.
Новости Бердянска
вчера, 12 мая, среда
11 мая, вторник

Все новости Бердянска


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх