Найкращий енергозберігаючий та енергоефективний проект 2010

Бердянск 24
28.07.2010 · 11:04 · Просмотров - 1512

Запорізькою обласною державною адміністрацією оголошено проведення обласного конкурсу на тему „Найкращий енергозберігаючий та енергоефективний проект 2010”.


Метою проведення Конкурсу є належне представлення суб’єктами господарювання усіх форм власності існуючих проектів, спрямованих на скорочення споживання традиційних паливно-енергетичних ресурсів, для подальшої підтримки реалізації. Конкурс проводиться у номінаціях:

найкращий енергозберігаючий проект у житлово-комунальній сфері;найкращий енергозберігаючий проект з використанням нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії;

найкращий енергозберігаючий проект у промисловій галузі;

найкращий енергозберігаючий проект у будівництві;

найкращий енергозберігаючий проект у агропромисловому комплексі.

Для участі у Конкурсі необхідно надати в термін до 01.09.2010 р. головному управлінню промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації заявку про участь та стислий опис проекту (у вигляді реферату до 10 сторінок) за адресою: 69107, м. Запоріжжя, пр. Леніна, 164.

Організацію та проведення Конкурсу забезпечує обласна конкурсна комісія з відбору найкращих енергозберігаючих та енергоефективних проектів Запорізької області.

До розгляду приймаються впровадженні проекти, проекти, які знаходяться у стані реалізації та проектні пропозиції з урахуванням наявності техніко-економічного обґрунтування.

Основними критеріями для оцінки проектів та відбору переможців є: використання прогресивних технологій, технічних рішень, рівень економічної ефективності, період окупності, залучення вітчизняного виробника, актуальність та соціальна значимість проекту.

Довідки за телефоном: 4-71-94 - відділ транспорту, зв’язку та енергозбереження управління економічного розвитку виконкому БМР.

(источник "Бердянск виртуальный")

Підтримати Brd24Останні новини Бердянська
11 мая, четверг
10 мая, среда
9 мая, вторник
8 мая, понедельник
7 мая, воскресенье
6 мая, суббота
5 мая, пятница

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх