Ситуація з дефіцитом спеціалістів загострюється
До Бердянська приїхав заступник міністра охорони здоров’я рф Андрій Плутницький. Про це «Бердянськ 24» дізнався з пропагандистських медіа. Окупаційна влада влаштувала посадовцю екскурсію місцевими медзакладами, акцентуючи на новому обладнанні. Зокрема йдеться про хіміко-токсикологічну лабораторію.
Втім бердянці не оцінили пафосу. В коментарях люди нарікають, що обладнання це, звісно, добре, але потрібні лікарі.
«А чи не пробував заступник міністра на правах жителя Бердянська просто потрапити хоч до якогось лікаря?! Здати найпростіші аналізи дитині. Пів дня ганяють із центральної поліклініки до дитячої та назад. Ні там, ні там аналізи не беруть, посилаючись один на одного! А спробуйте потрапити до окуліста! І так далі….. А на папері та у звітах у нас у місті все «зашибісь»! Хоч хтось із «вищих» питав у мешканців як живемо, чим стурбовані, що потрібно підкоригувати у розвитку міста???!!!», – пишуть бердянці.
Так само місцеві жителі скаржаться на погане ставлення медиків до стареньких і складнощі в оформленні інвалідності.

Тим часом лікарів настільки бракує, що окупаційна влада залучає медиків з «дружніх регіонів». Так у місцевих тг-каналах час від часу з’являється інформація про виїзний прийом лікарів з Чувашії.