Порєшалі: депутати корпорації змінили позицію з приводу «піратських шхун»

Євген Гнибіда - Бердянск 24
19.05.2021 · 14:06 · Просмотров - 4961

Вкрай принципова позиція депутатів «корпорації», яка знайшла відображення у запровадженні мораторію на розміщення тимчасових переходів через дамбу до причалів, кардинально змінилась менш ніж через місяць. На позачерговій сесії вказаний пункт з мораторію виключили.

Депутат Олександр Глувінський на минулій сесії міської ради 29-го квітня виступив з ініціативою запровадження мораторію. Депутати рішення підтримали і додали пункт про заборону розміщення тимчасових містків через гідротехнічні споруди до тимчасових причалів та будь-яких конструкцій гідротехнічних споруд… Тоді депутати обурювались, чому у міської влади різні підходи до різних видів сезонного бізнесу? Чому стаціонарні кафе мають сплачувати за літні майданчики по декілька сотень тисяч гривень, в той час як водні атракціони сплачують лише податки за ведення підприємницької діяльності? Аргументованих відповідей тоді від міської влади не пролунало і більшість депутатів запровадила мораторій з вищенаведеним доповненням.

Сьогодні ж, на позачерговій сесії міської ради, депутати «корпорації», з незрозумілих причин, свою позицію кардинально змінили. Олександр Глувінський виступив з ініціативою виключити пункт про заборону обладнання тимчасових містків, більшість депутатського корпусу зміни підтримали. При цьому нікого не хвилював той факт, що дане питання аж ніяк не відноситься до першочергових і подібного роду рішення мають розглядатись виключно на чергових сесіях. Сказати, що депутати про це не знали не можна, адже Віталій Байдала на даному нюансі зробив акцент. І далі в ході сесії депутати «корпорації» з досвідом роботи попередніх скликань хизувались своїм, начеб то, досконалим знанням регламенту БМР (про це детальніше в наступному матеріалі)…

Так чи інакше даний пункт мораторію виключено. Ухвалене рішення засвідчує про тісне переплітання бізнес-інтересів чиновників, окремих депутатів, членів корпорації і самої бізнес-імперії місцевого міні-мастильного магната. Але на словах всі вони за громаду, за підтримку малого бізнесу, щастя та добробут кожного окремо взятого члена територіальної громади.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 24 сентября, пятница
23 сентября, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября
Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх