Роботу Коменерго розглянули на адміністративній комісії

Євген Гнибіда - Бердянск 24
08.09.2021 · 16:19 · Просмотров - 3468

На чергове засідання адміністративної комісії було винесено 4 адміністративних протоколи за несвоєчасний покіс трави, несвоєчасне вивезення сміття та ін. на керуючу компанію Коменерго

Директор «Коменерго» Ірина Соломикіна пояснила, що покіс трави проводиться згідно затвердженого графіку і його обсяг визначається тарифом. Затверджена виконавчим комітетом періодичність – двічі за літній сезон. В штатному розписі підприємства, виходячи із нормативних розрахунків, наявна лише 1,1 ставки косаря. За словами Ірини Соломикіної, вона неодноразово зверталась до керівника «Зеленгоспу» Григорія Горячова, щоб його співробітники за оплату допомогли в покосі. Однак, ці звернення залишились без уваги.

Начальник адміністративного відділу Геннадій Панченко заявив, що керівник керуючої компанії на усні звернення фахівців виконкому жодним чином не реагувала. Цю інформацію Ірина Соломикіна спростувала.

В даній ситуації виникло запитання про відповідальність інших юридичних засіб, відповідальних за покіс трави і карантинних рослин. «Зеленгосп», «Житлосервіс 2-А» адміністративні протоколи не отримували, хоча до їх роботи є також зауваження.

За результатами розгляду протоколів ухвалено рішення обмежитись усним попередженням без застосування штрафних санкцій. А керівнику підприємства, адміністративному відділу та управлінню ЖКГ налагодити діалог.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 20 октября, среда
вчера, 19 октября, вторник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Фильмакс - афиша с 14 по 20 октября
Космос Фильмакс - афиша с 14 по 20 октября

 14 - 20 октября

 10:10 - 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 UAH

Блокбастер афиша с 14 по 20 октября
Блокбастер афиша с 14 по 20 октября

 14 - 20 октября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

от 40 до 70 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх