Російські окупанти заблокували пропускний пункт у Василівці

По материалам Центру національного спротиву
20.12.2022 · 15:44 · Просмотров - 2418

Окупанти закрили пропускний пункт у Василівці (Запорізька область) через який люди могли виїхати з ТОТ


Нещодавно вони ввели спецперепустки на в’їзд на тимчасово окуповані території. Раніше в’їзд був вільний. Виїзд же за перепустками відбувається з 1 жовтня, але окупанти спочатку обмежили їх видачу, а наразі перестали випускати навіть тих, хто їх має.

Відтак пропускний пункт не діє. Попри заяви колаборантів, виїхати з ТОТ, як й заїхати, наразі неможливо. Тобто ТОТ наразі стали в’язницею просто неба, де ворог використовує людей як живий щит.

– Ситуація у Василівці напружена. З тимчасово окупованих територій нікого не випускають. Різні відповіді. Одні говорять до 15 січня, інші - що самі нічого не розуміють. Машини, які вперше за тиждень виїхали вчора із Запоріжжя, залишилися ночувати в полі! Чи пропустять їх незрозуміло!, – розповідають дописувачі виданню РІА-Мелітополь.

Нагадаємо, до жовтня українці виїжджали з ТОТ в порядку живої черги, проходивши перевірку на блокпостах. Тоді, в середньому за добу виїжджало близько 2 тис. осіб. Проте росіяни потім вели перепустки для виїзду, які фактично є дозволами на виїзд. З того часу кількість людей, яким дозволили залишити регіон зменшилася в рази. І якщо в жовтні ця цифра становила близько 800 людей в тиждень, то в листопаді стільки росіяни випустили за місяць.

Підтримати Brd24Новини БРДька
вчера, 23 марта, четверг
21 марта, вторник
20 марта, понедельник
16 марта, четверг
15 марта, среда

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх