Окупанти відзначили важливість розвитку освіти та пообіцяли свою підтримку адміністрації окупованого університета. Під час візиту "ректор" Катерина Степанюк провела екскурсію по об'єктах ВУЗу.
Реконструйовані корпуси, аудиторії, місця відпочинку, гуртожиток, арт-об'єкти, серед них і "Дерево знань", - локації, які відновлювались і створювались українською адміністрацією БДПУ, тепер псевдоректор видає за свої здобутки і демонструє окупантам.
Серед "досягнень" окупантів та колаборантів з університету - наміри впровадження курсів з підготовки операторів БПЛА, налагодження зв'язків з Пакістаном, пропагандистські заходи та курси зі створення самої пропаганди.