Сісти у вʼязницю чи побудувати рехаб за грантові кошти? Чиновники на Закарпатті обрали перше

По матеріалам БЕБ
01.09.2023 · 17:33 · переглядів - 500

Понад 2,2 млн грн грантових коштів з міжнародних грантових програм привласнили заступник міського голови та директор одного з товариств. Бюро економічної безпеки скерувало матеріали до суду

Сісти у вʼязницю чи побудувати рехаб за грантові кошти? Чиновники на Закарпатті обрали перше
Фото - БЕБ

Грантові кошти були виділені на реалізацію Спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020. На них мали побудувати реабілітаційний центр.

Слідство встановило, що службові особи фірми-підрядника та замовника підписали акти виконаних робіт, хоча роботи на об’єкті були виконані не в повному обсязі.

У такий спосіб посадовці та їх спільники заволоділи понад 2,2 млн грн. З них 800 тис. грн директор товариства, яке фігурує в злочинній схемі, вивів у готівку. Тобто легалізував майно, одержане злочинним шляхом.

Згаданим особам було повідомлено про підозру, кримінальне провадження скеровано до суду. Одного з фігурантів провадження оголошено в розшук.

Досудове розслідування здійснювали детективи ТУ БЕБ в Закарпатській області у співпраці з співробітниками Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ в Закарпатській області.

Процесуальне керівництво - прокурори Закарпатської обласної прокуратури.

Нагадаємо, сьогодні під час засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань протидії порушенням, які впливають на фінансові інтереси України та ЄС, було ухвалене рішення про створення робочої групи для напрацювання нормативно-правових актів у сфері захисту фінансових інтересів ЄС.

Група складатиметься з представників Міністерства фінансів України, Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції, МВС, НПУ, Офісу Генерального прокурора, НАЗК, НАБУ та Бюро економічної безпеки України.Читайте далее

Новини за сьогодні

Статті
На початок