П’ятеро жителів громади звернулися по одноразову грошову допомогу з міського бюджету
18-19 червня у Києві провели виїзний прийом мешканців Бердянської міської територіальної громади. Про це «Бердянськ 24» дізнався з повідомлення Бердянської міської військової адміністрації.
Прийом відбувався у філії інформаційно-ресурсного центру Бердянського району в Києві. За дорученням начальника Бердянської міської військової адміністрації Миколи Матвієнка громадян приймав фахівець управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради.
Подати заяви могли жителі Бердянської міської територіальної громади, зокрема Бердянська, Азовського, Нововасилівки, Рози та Шовкового. Йдеться про грошову допомогу за міською програмою соціального захисту «Територія турботи», яка фінансується з міського бюджету.
До фахівця звернулися п’ятеро людей. Заяви стосувалися одноразової грошової допомоги на дороговартісне і тривале лікування, підтримки непрацюючих людей віком 65+ або осіб з інвалідністю з пенсією менше 7 тисяч гривень, допомоги родинам з дітьми для вирішення соціально-побутових питань у 2026 році, а також виплат до Дня Незалежності України для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни.
Раніше «Бердянськ 24» повідомляв, що філія інформаційно-ресурсного центру для мешканців Бердянщини відкрилася у Києві 27 травня 2024 року. Центр створювали як простір, де переселенці з Бердянського району можуть отримувати гуманітарну, медичну, психологічну та іншу підтримку.
Детальні умови отримання допомоги, перелік документів та додаткову інформацію можна уточнити в управлінні праці та соціального захисту населення Бердянської міської ради за телефоном: 068-079-38-65








