В окупованому Бердянську криза в сфері ЖКГ

Бердянськ 24
10.11.2023 · 18:08 · переглядів - 1969

Новий день – нові одкровення від окупантів. Очевидні для містян факти через місяці доводиться визнавати окупантам. Черговий приклад – стихійні звалища

В окупованому Бердянську криза в сфері ЖКГ

Криза в житлово-комунальному секторі окупованого Бердянська поглиблюється дедалі більше. Нещодавно гауляйтер Сауленко зробив вимушене зізнання про відсутність водопостачання зі зруйнованого росіянами Каховського водосховища.

До цього було встановлено брак матеріально-технічних ресурсів та серйозний кадровий голод. Колаборанти та їх куратори наявними в місті ресурсами не спроможні оперативно реагувати на поточні аварійні ситуації в сфері житлово-комунального господарства.

Нове зізнання від окупантів – ріст стихійних звалищ в місті. Окупаційна адміністрація зафіксувала стрімке зростання обсягів захаращених сміттям територій.

Наявні проблеми і їх публічне визнання засвідчує глибоку управлінську кризу так званої влади тимчасово окупованого Бердянська. Враховуючи тенденцію прогнозуємо подальші зізнання окупантів, а за цим, не виключено, і зростання тарифів…
Останні новини Бердянська
вчора, 3 березень, неділя 2024
2 березень, субота 2024
1 березень, п'ятниця 2024
29 лютий, четвер 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок